fbpx
 • Tirdzniecība: +371 26003777
 • LATVIJA

 • H8D apraksts

 • H8D parametri

 • H8D gabarītizmēri

 • H8D darba galvas

 • Harvestera kabīne


ROTTNE H8D

Harvesters krājas kopšanas cirtēm ar maināmu klīrensu

 


Rottne H8D

 

Mazās klases harvesters Rottne H8D ir tā priekšgājēja Rottne H8B versija ar neskaitāmiem uzlabojumiem. Rottne H8D ir aprīkots ar FT4 motoru, jaunu eļļas dzesēšanas sistēmu, lielāku degvielas tvertni (H8B bija aprīkots ar 2 mazākām tvertnēm), uzlabotu hidrošļūteņu sistēmu, pretizbuksēšanas sistēmu.

H8D paredzēts darbam retināšanas cirtēs. Aprīkots ar maināmu klīrensa augstumu no 285-1067 mm un divdaļīgām šasijām ar kustīgo vidussavienojumu, Rottne H8D ir nepārspējams visgrūtāk pieejamās vietās.

Tas aprīkots ar četriem neatkarīgas darbības riteņiem, kas nodrošina minimālu spiedienu uz augsni. Maināms harvestera augstums ar katra riteņa neatkarīgu kontroli (iespējams neatkarīgi pacelt jebkuru riteni) paver jaunas iespējas mežizstrādē. Rottne H8D iespējams noturēt horizontālā stāvoklī gandrīz jebkuros apstākļos, uzlabojot caurgājamību un stabilitāti. H8D līmeņošana iespējama netikai automātiskā režīmā, bet arī manuāli.

Rottne H8D aprīkots ar 7 metru garu paralēlās darbības manipulatoru un darba galvu Rottne EGS406, ko iespējams izmantot enerģētiskās koksnes ieguvei, izmantojot vairāku koku vienlaicīgu satveršanu.

Rottne  H8D ir uzstādītas elektriski kontrolētas negatīvās darbības bremzes, kas ir krietni samazinājis hidrošļūteņu daudzumu zem kabīnes un atvieglo piekļūšanu citām mašīnas komponentēm. Pilnībā atdalīta hidrauliskā sistēma no transmisijas nodrošina labāku dzesēšanu un neietekmē viena otru.

 


+ Zems degvielas patēriņš

+ Maināma diferensāļu bloķēšana

+ Pretizbuksēšanas sistēma

+ Ekonomiska, maza izmēra mašīna

+ Daudzkoku sistēma

+ Mainīga transmisija

+ Programmējamas džoistiku pogu funkcijas

+ Zems trokšņu līmenis

+ Rottne Forester sistēma


  

 

 


ROTTNE H8D


Motors
Tips

JD 4045 HFC09 Power Tech Plus PSS, Final Tier 4 (FT4).

Jauda 125 kW (168 hp) pie 2000 apgr/min.
Griezes moments 667 Nm pie 1500 apgr/min.
Darba tilpums 4,5 litri
Degvielas tvertnes tilpums 268 litri

TRANSMISija
Tips Pilnībā hidrostatiska ar riteņu hidromotoriem, 3 ātruma pārnesumiem. Maināma diferensāļu bloķēšana. Pretizbuksēšanas sistēma.
Vilces spēks 137 kN 
Ātruma pārnesums 1 0 - 6 km/h 
Ātruma pārnesums 2 0 - 12 km/h
Ātruma pārnesums 3 0 - 24 km/h

Riepas
4 WD 500/60x26,5 vai 600/55x26,5

Rāmis
Tips Maināma augstuma rāmis ar klīrensu no 285-1067 mm.
Pagrieziena leņķis +/- 43°
Max. pagrieziena spēks 30 kNm

Hidraulikas sistēma
Tips Slodzes jūtīga hidrauliskā sistēma, pilnībā atdalīta no transmisijas.
Sūkņa tilpums 245 litri/ 1700 apgr/min.
Darba spiediens 3 - 25 MPa
Filtrācijas līmenis 10 mikroni
Tvertnes tilpums 100 litri

elektriskā sistēma
Tips 24 voltu elektriskā sistēma ar CAN-bus tehnoloģiju.
Akumulatori 2 x 142 Ah
Ģenerātors 150 A
Mašīnas vadības sistēma ROTTNE D5
Displejs 15''
Kokmateriālu sortimentu uzmērīšanas sistēma ROTTNE Forester
Darba gaismas 18 gab. LED/HALOGEN

kabīne
Tips Plaša, vibrāciju droša, ISO sertificēta.
Trokšņu līmenis 67 dBA
Klimata kontrole ACC

manipulātors
Tips Paralēlas darbības manipulators RK50 ar līmeņojošu manipulatora pamatni un 1,4 m teleskopu.
Pamatnes sagāzuma leņķis uz priekšu 15°
Pamatnes sagāzuma leņķis uz aizmuguri 20°
Pacelšanas spēks 80 kNm
Pagrieziena leņķis 230°
Garums 7 m 
Pagrieziena spēks 17,3 kNm

svars un izmēri
Pašmasa 10 200 kg
Platums 2050 mm, 2201 mm
Garums 4834 mm
Augstums 3047 mm
Klīrenss  285-1067 mm

PAPILDaprīkojums
LED apgaismojums
Ugunsdzēsības sistēma
Dzinēja/ kabīnes/ hidraulikas sildītājs
Saulessargi visiem logiem
Vakuuma sūknis
Krāsu marķēšana
Atpakaļskata kamera
GPS/Geoinfo
Degvielas uzpildes sūknis
Bioloģiskā eļļa
Krāsainais printeris
Kalipers (daktsmērs)
Instrumentu komplekts
Centrālā eļļošana
Tīklķēdes
Stūre (Orbitrols)
Celmu apsmidzināšanas sistēma
Daudzkoku sistēma

ROTTNE H8D

 

 


Rottne EGS406

 
Velkošie ruļļi Rottne/ Finnskogsvalsar/ Moipu
Padeves ātrums  0-4 m/s
Vilkmes jauda 14,3 kN
Maksimālais ruļļu atvērums 385 mm
Augšējo nažu atvērums 463 mm
Apakšējo nažu atvērums 516 mm
Atzarošanas diametrs 40-330 mm
Sliedes 590 mm
Maks. nozāģēšanas diametrs 430 mm
Ķēdes ātrums 40 m/s
Sagāzuma leņķis 145°
Platums ar aizvērtiem ruļļiem 960 mm
Platums ar atvērtiem ruļļiem 1145 mm
Augstums 1260 mm
Svars 480 kg
Maksimālais koku izmērs 33 cm


 


Liela, komfortabla kabīne

 

Visiem Rottne piedavātajiem harvesteru modeļiem ir vienādas kabīnes. Tas nozīmē, ka kabīnes interjers, sadales kaste, datoru aprīkojums un kontroles funkcijas ir identiskas, kas ir liela priekšrocība, kad operatoram jastrādā uz dažādiem Rottne harvesteru modeļiem. Harvestera kabīne atbilst visiem meža tehnikas ergonomikas kritērijiem un tajā ir neticami zems trokšņu līmenis.

Līmeņojamā harvestera kabīne ar integrētu kabīnes balstiekārtas sistēmu Comfort Line var griezties par +/- 90°, sagāzties 15° un automātiski sekot manipulatora kustībām (pastāv opcija manuāli regulēt kabīni ar džoistiku).

Plašajai un komfortablajai kabīnei, kurā vieta paredzēta diviem cilvēkiem, ir lieli logi un zemu novietots instrumentu panelis, kas nodrošina operatoram nepārtrauktu apkārtnes pārredzamību. Augstie griesti nodrošina iespēju  atrasties kabīnē stāvot pilnā augumā. Vadības sviras ērti izkārtotas gan uz paneļa, gan pie džoistikiem. Visu džoistiku pogu funkcijas ir programmējamas atkarībā no operatora vēlmem.

Kabīni iespējams arī aprīkot ar Rottne Comfort Line sistēmu, kas samazina vibrācijas braukšanas laikā. Unikālā kabīnes balstiekārtas sistēma Comfort Line, kurai 2017.gadā apritēja 10 gadi, samazina vibrācijas kabīnē un  uzlabo komfortu operatoram, samazinot operatoram nogurumu un palielinot darba produktivitāti. Comfot Line ir pārbaudīta sistēma, kas izstrādāta ar uzlabotu programmatūru, stiprāku struktūru un precīzāku pozicionēšanu.

 


Rottne D5 vadības sistēma
 

Augsts serviss - būtisks faktors stabilai un efektīvai kokmaterialu ražošanai.

Mašīnas vadības sistēma Rottne D5 nodrošina ideālu pārskatāmību pār visām forvardera funkcijām. Sistēma balstīta uz CAN Bus tehnoloģiju, kas ļauj kontrolēt un uzraudzīt motoru, transmisiju, hidrauliku, manipulatoru un citas funkcijas. Iestatījumi, uzraudzība un problēmu novēršana tiek veikta, izmantojot skārienjūtīgo ekrānu, kas novietots uz elkoņbalsta. Brīdinājumi tiek attēloti, izmantojot vizuālos un audio signālus, un parādās uz displeja. D5 vadības sistēma ir latviešu valodā.

 


Rottne Forester sistēma

 

Rottne Forester ir jauna, jaudīga un viegli lietojama kokmateriālu sortimentu uzmērīšanas sistēma, kas ir kopīga visiem Rottne harvesteriem un izstrādāta, balstoties uz Stanford 2010 standartiem, kas nozīmē nākotnē uzlabotu komunikāciju un sinhronizāciju starp dažāda veida tehniku mežsaimniecībā.

Tā nodrošina stumbru sagarumošanas optimizāciju un sortimentu uzskaiti, kā arī darba galvas iestatījumu regulēšanu un darbības pārraudzību. Liels skārienjūtīgs ekrāns (kopīgs Forester un D5) saprotami atspoguļo informāciju un atvieglo iestatījumu programmēšanu.

Uzmērīšanas sistēma ir optimizēta ar automātisko vērtību uzmērīšanas sistēmu H70* vai H60** - manuāli ievadāmu prioritāšu sistēmu. EtherCat tehnoloģija ir ļāvusi visus aprēķinus pārraidīt no harvestera darba galvas uz aizsargātu vietu kabīnē, kas paātrina aprēķinu veikšanu. Rottne Forester programmatūra, beidzot darba objektu, veic automātisko pārskatu veidošanu PDF formātā un nosūtīšanu uz biroju. Tos ir iespējams arī ierakstīt USB vai izdrukāt, izmantojot printeri, kas ir novietots kabīnes jumtā.

Lietojot Rottne Forester ir iespējams izvēlēties pogu iestatījumus, kas atbilst operatora darbības stilam un atvieglo darbu, ja operators nav pieradis strādāt uz Rottne harvesteriem vai dod priekšroku citiem pogu iestatījumiem nevis pēc noklusējuma.

 

* H70 sistēma - dators aprēķina koksnes daudzumu un programma iegūst maksimālo koksnes vērtību meža īpašniekam.

**H60 sistēma - operators nosaka programmai noteiktu koksnes garumu/gabarītus prioritārā secībā. 


Ērta piekļuve apkopei

 

Labs serviss apkopes laikā ir svarīgs visām Rottnes mašīnām. Dīkstāve var izmaksāt dārgi mašīnu īpašniekiem, tadēļ ērta piekļuve apkopei var samazināt apkopes, remonta un dīkstāves laiku.

Paceļamā hidraulikas tvertne un servisa kāpnes atvieglo piekļuvi apkopes veikšanai, samazinot tam paredzēto laiku. Piekļuve mašīnas apakšai iespējama nolaižot bruņu aizsargu. Hidraulikas sistēmas vakuuma sūknis nepieļauj eļļas noplūdi, kad tiek mainītas šļūtenes. Degvielas un hidraulikas eļļas elektriskie sūkņi atvieglo mašīnas uzpildi.

Elektrocentra blokam, kas vienmēr ir sausumā un pasargāts no apkārtējās vides, var ērti pieklūt, atverot kabīnes labās puses durvis, nodrošinot ērtu piekļuvi apkopes laikā un atvieglojot darbu diagnostikai. Elektrosistēmas bojājumi tiek attainoti mašīnas kontroles sistēmas ekrānā. Nepieciešamības gadījumā attālinātā servisa pieslēgšanās datoram ļauj novērst dīkstāves un diagnosticēt mašīnas darbību.

 

Par Mums

 

Esam ROTTNE INDUSTRI AB, CLARK TRACKS LTD, LOG MAX AB un SP MASKINER AB oficiālie pārstāvji Latvijā. Nodrošinam 24h servisu un rezerves daļu piegādi visā Latvijā.

  Lasīt tālāk...

Brošūras

 

Serviss

ROTTNE meža tehnikai nodrošinam diennakts atbalstu un rezerves daļu  piegādi visā Latvijā

 

  Uzzini vairāk...

Kontaktinformācija

 • Addrese: Pasta iela 47, Jelgava         LV-3001, Latvija
 • Birojs : +(317) 2 600 3 777
 • Tirdzniecība: +(371) 2 600 3 777
 • E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lasīt tālāk...