fbpx
  • Tirdzniecība: +371 26003777
  • LATVIJA


Esam ROTTNE INDUSTRI AB, CLARK TRACKS LTD, LOG MAX AB, NORDIC TRACTION AB un SP MASKINER AB oficiālie pārstāvji Latvijā.

Nodarbojamies ar mežizstrādes tehnikas tirdzniecību/sevisu visos Latvijas reģionos, sniedzot klientiem plašu informāciju par Rottne Industri AB, Clark Tracks LTD, SP Maskiner AB, Log Max AB  UN Nordic Traction AB tehnikas priekšrocībām. Mēs augstu vērtējam profesionalitāti un kvalitāti piedāvātajos produktos un pakalpojumu sniegšanā. Palīdzam atrast labāko risinājumu klientu vajadzībām un nodrošinam tehnikas pēcpārdošanas kvalitatīvu apkalpošanu un rezerves daļu piegādi visā Latvijā 24 stundas diennaktī.

Adrese: Pasta iela 47, Jelgava,              LV-3001, Latvija

Birojs: +371 26003777

Tirdzniecība /serviss 24h:

+371 26003777

E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Derina SIA mērķis ir nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus visos aspektos. Kvalitāte nozīmē to, ka mūsu pakalpojumi un produkti apmierina klientu prasības un tiek sasniegts gaidāmais rezultāts.

Mūsu uzņēmuma pastāvēšanu, attīstību un nepārtrauktu pilnveidošanos nodrošina spēja izprast klientu vajadzības, nodrošināt apkalpošanas darbus un produktus augstā kvalitāte. Mūsu darbs ir virzīts uz to, lai klienti mūs uzskatītu par uzticamiem pakaplojumu sniedzējiem. Katrai produkta piegādei un apkalpošanai ir jābūt par pamatu turpmākās sadarbības veicināšanai.


       

 

Par Mums

 

Esam ROTTNE INDUSTRI AB, CLARK TRACKS LTD, LOG MAX AB un SP MASKINER AB oficiālie pārstāvji Latvijā. Nodrošinam 24h servisu un rezerves daļu piegādi visā Latvijā.

  Lasīt tālāk...

Brošūras

 

Serviss

ROTTNE meža tehnikai nodrošinam diennakts atbalstu un rezerves daļu  piegādi visā Latvijā

 

  Uzzini vairāk...

Kontaktinformācija

  • Addrese: Pasta iela 47, Jelgava         LV-3001, Latvija
  • Birojs : +(317) 2 600 3 777
  • Tirdzniecība: +(371) 2 600 3 777
  • E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lasīt tālāk...