fbpx
  • Tirdzniecība: +371 26003777
  • LATVIJA

Kāpurķēžu remonta posmi, savienojumi

Haggis UltraLink


Kāpurķēžu skavas

 

Skavas tiek ražotas 24mm vai 28mm Clark Tracks ķēžu remonta posmiem. Remontdarbu laikā skavas var tikt piemetinātas pie jebkura modeļa un tipa kāpurķēdēm.


Remontposmi

Kalti kāpurķēžu remontposmi un skavas pieejami dažādos izmēros un paredzēti visu veidu un izmēru kāpurķēžu remontiem. Tie ir izgatavoti no termoapstrādāta bora sakausējuma tērauda, kas nodrošina konstrukcijas izturību un stingrību, kas, savukārt, nodrošina to ilgmūžību.


Savienojošie posmi 

Ir pieejami  24mm un 28mm izmēros. Clark Track savienojošie posmi ir veidoti vieglai lietošanai. Kalti no termoapstrādāta bora sakausējuma tērauda, kas nodrošina maksimālu cietību un izturību. Jaunie 24mm un 28mm posmi apvieno bloķēšanu ar vienu  bultskrūvi un gludo, riepām draudzīgo profilu.


 Haggis Link

Salīdzinājumā ar standarta posmiem, Haggis Link ir lielāka saskares virsma un mazāks spiediens saskarsmes vietās, kas ievērojami samazina nolietojuma laiku. Īpaši izstrādāti sānu atloki palīdz novērst posmu sašķiebšanos.

Lasīt tālāk...


Uzstādīšanas skavas

Uzstādīšanas skavas atvieglo kāpurķēžu spriegošanu. Izmantojot tās kopā ar kāpurķēžu spriegotāju QTT400, tās palīdz noturēt kāpurķēdes pareizajā pozīcijā, uzstādādot uz meža tehnikas.

Nisula spriegotājs

  Kāpurķēžu spriegotājierīce Nisula. Iegādājoties kāpurķēdes, tiek iekļauta kāpurķēžu montāžas komplektā.

Hidrauliskā spriegotājierīce QTT500

  Ideāls instruments, lai uzstādītu kāpurķēdes. QTT500 komplektācijā iekļauts uzlādējams akumulators un hidraulika, lai atvieglotu montāžas procesu. Neticami jaudīgā hidraulika nodrošina gandrīz 3t savilkšanas spēku, lai nodrošinātu ērtāku un vieglāku spriegošanu.

Par Mums

 

Esam ROTTNE INDUSTRI AB, CLARK TRACKS LTD, LOG MAX AB un SP MASKINER AB oficiālie pārstāvji Latvijā. Nodrošinam 24h servisu un rezerves daļu piegādi visā Latvijā.

  Lasīt tālāk...

Brošūras

 

Serviss

ROTTNE meža tehnikai nodrošinam diennakts atbalstu un rezerves daļu  piegādi visā Latvijā

 

  Uzzini vairāk...

Kontaktinformācija

  • Addrese: Pasta iela 47, Jelgava         LV-3001, Latvija
  • Birojs : +(317) 2 600 3 777
  • Tirdzniecība: +(371) 2 600 3 777
  • E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lasīt tālāk...