fbpx
 • Tirdzniecība: +371 26003777
 • LATVIJA

 • F11D apraksts

 • F11D parametri

 • F11D gabarītizmēri

 • F11D video/foto

 • Forvardera Kabīne


ROTTNE F11D

Jauns vidējās klases forvarders ar 12 tonnu celtspēju

       


Rottne  F11D  ir mūsu jaunais 8 riteņu forvarders ar 12 tonnu celtspēju, kas ar savu lielo vilces spēku nodrošina mīkstu un elastīgu darbību uz dažādām augsnēm. Rottne  F11D rāmim ir tāds pats dizains kā lielajiem Rottnes forvarderiem un vidus savienojums, kuram ir 45° pagrieziena leņķis, ir novietots tikai 40cm no mašīnas centra, kas nodrošina labu pārredzamību un izsekošanu visām darbībām.

 F11D ir iespējams izmantot dažādos darba apvidos, pateicoties tā 12 tonnu celtspējai un tādiem papildaprīkojumiem kā manipulatora pamatnes līmeņošana, buldozera lāpsta, tandēmu pacēlājs.

F11D ir aprīkots ar Rottne RK85 (RK 105) manipulatoru, kas pieejams dažādos garumos (7,5m, 9,3m, 9,7m). Rottne  F11D ir iespējams aprīkot ar tandēmu pacēlājiem, kuri ir regulējami atsevišķi labajā un kreisajā pusē, padarot  F11D vēl elastīgāku. Tā kā Rottne  F11D ir mazs forvarders ar lieliem riteņiem, tad tam ir zems spiediens uz augsni un laba nestspēja.

Manipulatora pamatnes līmeņošanas sistēma nodrošina Rottne  F11D manipulatora pagrieziena spēku, kas sniedz ievērojamas priekšrocības strādājot reljefainos apvidos. Hidrausliskās līmeņošanas sistēmas funkcija (5° uz priekšu28° atpakaļ) ir sniegt manipulatora maksimālo pagrieziena spēku, strādājot līdz pat 30° slīpumā. Turot manipulatoru vertikālā stāvoklī, pagrieziena spēks neietekmējas manipulatora pašmasas dēļ, kas nodrošina vieglāku piekļuvi koksnei krājas kopšanas cirtēs reljefainos apvidos. Manipulatora pamatnes līmeņošanas sistēma ir papildaprīkojums, kas ir pieejams Rottne F10D, F11D, F13D un F15forvarderiem.


+ 12 tonnu celtspēja

+ Spēcīga ramja konstrukcija ar bloķēšanas iespēju

+ 45° pagrieziena leņķis

+ Spēcīga pārraide savā klasē

+ Plaša kabīne, ko iespējams aprīkot ar Comfort Line sistēmu

+ Visiem riteņu pāriem iespējams uzstādīt kāpurķēdes

+ RK85 (RK 105) manipulators ar regulējamu garumu


 

 


      ROTTNE F11D

              


Motors
Tips JD 4045 HFC09 Power Tech Plus PSS Final Tier 4 (FT4)
Jauda 125 kW (168 hp) pie 2000 apgr/min.
Griezes moments 667 Nm pie 1500 apgr/min.
Darba tilpums 4.5 litri
Degvielas tvertnes tilpums 135 litri

TRANSMISija
Tips D5 kontrolēta, hidrostatiski/ mehāniskā ar pilnas jaudas kontroli, 3 ātruma pārnesumi.
Vilces spēks 167 kN 
Ātruma pārnesums 1 0 - 5 km/h 
Ātruma pārnesums 2 0 - 8,1 km/h
Ātruma pārnesums 3 0 - 24 km/h

bremzes
Tips

2 kontūru elektriski hidrauliskās, negatīvās darbības disku bremzes.


Riepas
8 WD 710/40x24,5

Rāmis
Tips

Kustīgais vidussavienojums ar slīdgultni un rāmja bremzi. Hidrauliski pārvietojams režģis (kopā ar pirmo statni).

Pagrieziena leņķis +/- 45°
Max. pagrieziena spēks 68 kNm
Horizontālais leņķis +/- 22°

Hidraulikas sistēma
Tips Slodzes jūtīga hidrauliskā sistēma.
Sūkņa tilpums 165 litri/ 1500 apgr/min.
Darba spiediens 3 - 24 MPa
Filtrācijas līmenis 10 mikroni
Tvertnes tilpums 80 litri

elektriskā sistēma
Tips 24 voltu elektriskā sistēma ar CAN-bus tehnoloģiju.
Akumulatori 2 x 142 Ah
Ģenerātors 150 A
Mašīnas vadības sistēma ROTTNE D5, ar 9” krāsainu skārienjūtīgu ekrānu
Darba gaismas 21 gab. LED/XENON/HALOGEN

kabīne
Tips Plaša, vibrāciju droša, ISO sertificēta.
Trokšņu līmenis 67 dBA
Klimata kontrole ACC

manipulātors
Tips Manipulātors RK85 (RK105)
Pacelšanas spēks 86,7 kNm (105 kNm)
Pagrieziena leņķis 380°
Garums 7,5/9,3/9,7 m
Pagrieziena spēks 27,1 kNm

svars un izmēri
Pašmasa 16 200 kg
Platums 2 830 mm
Garums 8 833 mm
Augstums 3 727 mm
Klīrenss  577 mm
Celtspēja 12 000 kg
Kravas nodalījuma šķērslaukums 4,5 m2

PAPILDaprīkojums
Xenon vai LED apgaismojums
Ugunsdzēsības sistēma
Dzinēja/ kabīnes/ hidraulikas sildītājs
Saulessargi visiem logiem
Mobilais telefons
Vakuuma sūknis
Atpakaļskata kamera
GPS/Geoinfo
Degvielas uzpildes sūknis
Bioloģiskā eļļa
Krāsainais printeris
Interneta pieslēgums
Instrumentu komplekts
Centrālā eļļošana
Kāpurķēdes, tīklķēdes
Forvardera dators
Pagarināts kravas nodalījums Jā 
Papildus statne
Comfort Line sistēma
Buldozera lāpsta
Dubultais teleskops
Balansēti tandēmi
Tandēmu pacēlājs priekšā

ROTTNE F11D

 

                                                                                


Video sadaļa

 

 


Liela, komfortabla kabīne

 

Visiem Rottne piedavātajiem forvarderu modeļiem ir vienādas kabīnes. Tas nozīmē, ka kabīnes interjers, sadales kaste, datoru aprīkojums un kontroles funkcijas ir identiskas, kas ir liela priekšrocība, kad operatoram jastrādā uz dažādiem Rottne forvarderu modeļiem.

Plašajai un komfortablajai kabīnei, kuras centrā atrodas operators, ir lieli logi un zemu novietots instrumentu panelis, kas nodrošina operatoram nepārtrauktu apkārtnes pārredzamību. Augstie griesti nodrošina iespēju atrasties kabīnē stāvot pilnā augumā. Kabīne ir aprīkota ar vairākām mantu glabāšanas novietnēm kā arī ar apsildāmu nodalījumu ēdiena konteineru glabāšanai. 

Gaisa kondicionētājam ir liela ventilatora jauda un tas ir aprīkots ar filtriem gan svaigajam gaisam, gan cirkulārajam gaisam.

Kabīnē ir neticami zems trokšņu līmenis - tajā ir klusāk nekā vairumā automašīnu.

Forvarderu kabīnes ir iespējams aprīkot ar ComfortLine sistēmu. Unikāla kabīnes balstiekārtas sistēma Comfort Line, kurai 2017.gadā aprit 10 gadi, samazina vibrācijas kabīnē un uzlabo komfortu operatoram. Comfot Line ir pārbaudīta  sistēma, kas izstrādāta ar uzlabotu programmatūru, stiprāku struktūru un precīzāku pozicionēšanu.

 


ROTTNE D5 vadības sistēma
 

Augsts serviss - būtisks faktors stabilai un efektīvai kokmaterialu ražošanai.

Mašīnas vadības sistēma ROTTNE D5 nodrošina ideālu pārskatāmību pār visām forvardera funkcijām. Sistēma balstīta uz CAN Bus tehnoloģiju, kas ļauj kontrolēt un uzraudzīt motoru, transmisiju, hidrauliku, manipulatoru un citas funkcijas. Iestatījumi, uzraudzība un problēmu novēršana tiek veikta, izmantojot skārienjūtīgo ekrānu, kas novietots uz elkoņbalsta. Brīdinājumi tiek attēloti, izmantojot vizuālos un audio signālus, un parādās uz displeja. Vadības sistēma ir latviešu valodā.

 


Forvardera dators
 

Forvardera dators palielina darba efektivitāti. Tam ir jaudīgs procesors un cietais disks, liels skārienekrāns, kā arī pastāv opcija pieslēgt printeri.

Datoram ir jaunā Forest F30 un GoeInfo programmatūra ar GPS aprīkojumu. Tas atvieglo darbu plānošanu, ziņošanu un sniedz precīzu kontroli pār darba procesu.

Komunikācija starp harvesteriem un forvarderiem kļūst azvien svarīgāka, lai mežizstrāde kļūtu vēl produktīvāka un racionālāka. Forvarderu dators ir ne tikai savienojams ar Stanford 2010- standartu, bet arī pārvalda automātiskos ziņojumus PDF formātā.

Produktivitātes faili no harvesteriem tiek nosūtīti uz forvarderu datoru. Pateicoties tam forvardera dators var ziņot par to, cik daudz koksnes ir izvesta uz ceļu un kur tieši tā atrodas tālākai transportēšanai ar kravas automašīnām. Forvardera dators nodrošina iespēju tā īpašniekam sekot līdz mašīnas un operatora produktivitātei.

GeoInfo palīdz plānot un palielināt forvarderu darba efektivitāti. Šī programmatūra ļauj automātiski pārsūtīt no harvesteriem uz forvarderiem tādu informāciju kā produkcijas failus, kartes ar darba maršrutiem, lai atvieglotu transporta plānošanu un palīdzētu nodrošināt visas koksnes savākšanu.

 


Ērta piekļuve apkopei

 

Labs serviss apkopes laikā ir svarīgs visām Rottnes mašīnām. Dīkstāve var izmaksāt dārgi mašīnu īpašniekiem, tadēļ ērta piekļuve apkopei var samazināt apkopes, remonta un dīkstāves laiku.

Kabīnes sānos atrodas mašīnas elektrocentrs, kas vienmēr ir sausumā un pasargāts no apkārtējās vides, nodrošinot ērtu piekļuvi apkopes laikā un atvieglo darbu diagnostikai. Elektrocentra blokam var piekļūt, atslēdzot lūku kabīnes ārpusē. Operators var pārbaudīt drošinātājus atrodoties savā krēslā mašīnas kabīnē.

Motora nodalījums ir ērti pieejams, kad tā pārsegs ir nolaists uz priekšu un bruņa ir nolaista lejā. Kabīnei ir liels sasveršanās leņķis, kas nodrošina sūkņu un transmisijas diagnostiku un apkopi. Pateicoties lielajam kabīnes sasvēršanās lenķim smagākās un lielākās detaļas var tikt izceltas no traktora rāmja izmantojot pacēlāja aprīkojumu.

 

Par Mums

 

Esam ROTTNE INDUSTRI AB, CLARK TRACKS LTD, LOG MAX AB un SP MASKINER AB oficiālie pārstāvji Latvijā. Nodrošinam 24h servisu un rezerves daļu piegādi visā Latvijā.

  Lasīt tālāk...

Brošūras

 

Serviss

ROTTNE meža tehnikai nodrošinam diennakts atbalstu un rezerves daļu  piegādi visā Latvijā

 

  Uzzini vairāk...

Kontaktinformācija

 • Addrese: Pasta iela 47, Jelgava         LV-3001, Latvija
 • Birojs : +(317) 2 600 3 777
 • Tirdzniecība: +(371) 2 600 3 777
 • E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lasīt tālāk...